Renginys „Išdykusi vaikystė“

Birželio 6 dieną mokyklos skaitykloje vyko renginys „Išdykusi vaikystė“, tai – priešmokyklinukų palydėtuvės į mokyklą.

Tėvelius vaikai pakvietė į karalystę, kurioje gyveno karalius, karalienė, išpuikusi princesė, juokdarys, damos, ponaičiai – tai spektakliukas pagal R. Papovienės sukurtą scenarijų. Džiugu, kad choreografiją šiam spektakliukui kūrė Domo mama – Jovita Tarvidienė.

Mokyklos direktorė Irena Švėgždienė pasveikinusi ugdytinius įteikė Priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymėjimus.

Vaikams buvo įteikti ankstyvosios prevencinės programos „Zipio draugai“ diplomai.

Šventės kulminacija – helio balionų fiesta. Kiekvienas priešmokyklinukas turėjo sugalvoti norą ir paleisti balioną į dangų… Tegul išsipildo vaikų svajonės ir norai! O kokia šventė be siurprizų! Vaikučių laukė įspūdingas šventinis pyragas. Šventė suteikė daug šiltų ir džiugių emocijų.

Linkiu būsimiems pirmokėliams sėkmės, o tėveliams dėkoju už šiltą ir nuoširdų bendradarbiavimą per visus šiuos mokslo metus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ramunė Papovienė