3a klasės mokiniai dalyvavo prevencinėje programoje „Saugi diena“ A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje

Balandžio 10 dieną 3a klasės mokiniai dalyvavo A. Žikevičiaus mokykloje organizuotoje prevencinėje programoje „Saugi diena“. Vyko 3 edukaciniai užsiėmimai.

Užsiėmimo „Judėk linksmai, valgyk sveikai“ metu mokiniai plėtojo sveikos mitybos įpročius, stiprino sveikatą darydami mankštą bei žaidė fizinį aktyvumą lavinančius žaidimus. Mokiniai ugdė socialines, bendradarbiavimo, bendravimo kompetencijas.

Užsiėmimo „Atpažink“ metu psichologė suteikė vaikams žinių, kaip elgtis, kad jų niekas neužpultų, nenuskriaustų, neapgautų. Mokė vaikus, kaip patiems sužinoti pavojus ir mokėti apsisaugoti nuo jų. Mokiniai ugdė psichologinio – socialinio atsparumo kompetencijas.

Užsiėmimo „Saugus kelyje“ metu mokiniai stebėdami „naktinį miestą“ analizavo kelių eismo taisykles. „Pėsčiųjų perėjų klasėje“ mokėsi saugiai pereiti gatvę, saugiai elgtis. Mokiniai ugdė saugaus eismo kompetencijas, buvo skatinama pagarba gyvybei, siekiant saugios ir sveikos gyvenimo kokybės.

Socialinė pedagogė Eugenija Pocienė
Mokytoja Loreta Akūnienė