4b klasės mokinių ir tėvų išvyka į Indėnų kaimą

Ankstyvą sekmadienio rytą, birželio 9 dieną, 4b klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Janina Intienė vyko į Nuotykių Akademiją, Indėnų kaimą. Sodyboje mokiniai aplankė haskių veislyną. Vaikai klausėsi įdomaus pasakojimo apie šunis, stengėsi įsiminti jų vardus, galėjo įeiti į narvą ir paglostyti šuniukus.

Mokiniams buvo sudaryta išskirtinė galimybė kartu su draugais pasijusti tikrais indėnais, susipažinti su jų papročiais ir kasdienybės ypatybėmis! Tam, kad išties mokiniai pasijustų indėnais, išsitapė veidus indėniškais raštais, išsirinko genties vadą. Tarpusavyje kovojo dvi gentys – Baltieji ir Geltonieji. Vyko įnirtinga kova. Tik stipri gentis galėjo sėkmingai įveikti užduotis: slalomą su triračiais, tradicinį žaidimą „Bizonų tempimas“, šaudymą iš lankų arba spjaudyklių, įveikti kliūčių ruožą, pereiti judantį rąstą. Nugalėjo draugystė. Programa baigėsi viešnage indėniškoje palapinėje „tipi“, kur buvo atliekamas šamaniškas ritualas, pateiktos mąstymo užduotys mokiniams.

Nors ir pavargę, bet linksmi mokiniai grįžo į mokyklą.