TĖVŲ, MOKYTOJŲ SAVIUGDOS KLUBAS  Nauja!

Mokykla bendradarbiaudama su asociacija „Lietuvos tėvų forumas“ kviečia kitaip pažvelgti į mokyklą ir savo vietą joje. Pagrindinis dalykas, kurio siekiama Saviugdos klube, tai aktyvių tėvų, pedagogų, kitų bendruomenės narių sujungimas į vieną aktyvią bendruomenę, išsiugdyti tikrąjį bendruomeniškumo jausmą, kad tėvai ne tik formaliai priklausytų mokyklos bendruomenei, bet joje jaustųsi saugūs, „savi“, naudingi ir vertingi. Tik veikdami bendruomenėje darniai ir išvien mes nuveiksime daugiau, nei gali nuveikti kiekvienas iš mūsų atskirai. „Keisk mąstymą – pakeisi vaiko ateitį“. Šiuo šūkiu nesiekiama nurodyti vienintelės formulės, kokiu būdu galima pakeisti vaiko ateitį. Norint ją išsiaiškinti, reikia visų pirma įsigilinti į mokyklos aktualijas, diskutuoti apie problemines situacijas ir visiems kartu – mokytojams, tėvams bei vaikams – ieškoti geriausio, visiems priimtino sprendimo būdo. Galimybių yra begalė, ir reikia nepamiršti, kad vieninteliai dalykai, kurių kartais pritrūksta, yra iniciatyva, aktyvi žmonių grupė, ir siekis veikti. Visa tai siūloma SAVIUGDOS KLUBE.

Vykę užsiėmimai:

Aplinkos (šeima, mokykla ir kt.) įtaka vaikui

Tvari mokyklos bendruomenė – tai ne tik žmonės, bet pasitikėjimu grįsti santykiai

Kaip stiprinti vaikų motyvaciją gyventi atsakingą gyvenimą?

Sekantis užsiėmimas vyks balandžio 21d., 18.00 val.

Saviugdos klubo užsiėmimo tema:

Mokyklos bendruomenės narių kūrybiškumo ugdymas, pagalba kiekvienam nariui atsiskleisti.

Saviugdos klubas kviečia naujus narius – tėvus, mokytojus – į Saviugdos klubą.

Siūlykite, rašykite, ateikite, diskutuokite ir rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Dėl dalyvavimo klubo veikloje registruokitės el. paštu: gerdauskaite@gmail.com arba telefonu 861654432.

Klubo koordinatorė, direktorės pavaduotoja ugdymui Gerda Kemežienė

Informacija atnaujinta: 2015-04-09