Adventinis renginys „Atverkime gėriui širdis“

2017 metų gruodžio 5 dienos rytą Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko adventinis renginys „Atverkime gėriui širdis“, kuriame dalyvavo Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Kęstutis Grabauskas. Jis palaimino mokyklos bendruomenę, palinkėjo jai bendrystės su Dievu ir žmonėmis, džiaugsmo ir pašventino adventinį vainiką bei žvakes. 5 klasės mokiniai dainavo lietuvių adventinę dainą „Leliumai, ant aukšto kalno“ (paruošė mokytoja Giedrė Kurienė), šeštokai šoko liaudišką šokį „Jievaro tiltas“ (paruošė mokytoja Vilija Šilkūnienė), o 3b klasės mokiniai deklamavo eiles apie adventą (paruošė mokytojos Erika Vidmantienė, Janina Intienė).

Antrajame mokyklos aukšte, primindamos šv. Kalėdų laukimo prasmę, šalia 7–ų klasių mokinių parengtos kalėdinių vainikų parodos (mokytoja Genutė Gelažienė) nuo šiol degs advento žvakės.

Mokytoja Dalė Adamonienė