Akcija „100 metimų“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 2c, 3b, 4b, 1b klasių mokiniai ir mokytojos Jolita Petraitytė, Janina Intienė, Aurelija Mickienė ir Aurelija Lapinskienė dalyvavo Kauno miesto švietimo įstaigų pradinio ir ikimokyklinio ugdymo akcijoje „100 metimų“. Akcijos tikslas buvo tenkinti natūralų mokinių poreikį judėti, skatinti mokinių supratimą apie judėjimo formų pasirinkimo įvairovę, patirti judėjimo džiaugsmą bei teigiamas emocijas, gerinti asmeninį fizinį pasirengimą ir stiprinti sveikatą, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Mokiniai ir mokytojai galvojo, kaip įdomiau sudalyvauti šioje akcijoje. Jaunieji sportininkai rinko taškus mėtydami į taikinį magnetines strėlytes, kubelius – į spalvotus maišelius, išbandė taiklumą mėtydami lankelius ir numušinėdami kėglius, dideliais šokinėjimo kamuoliais taikėsi į lankus, gulėdami mėtė kamuolius draugams.

Visi džiaugėsi gera nuotaika ir įveiktomis rungtimis.