„Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“

2019 metų lapkričio 4 – 5 dienomis vyko saugaus eismo renginys „Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“. Lapkričio 4 dieną šventėje dalyvavo 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c klasių mokinių komandos. Būrelio „Augu sveikas ir saugus“ vadovė mokytoja metodininkė Janina Intienė priminė mokiniams saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisykles, ragino būti drausmingais, atsargiais, priminė atšvaitų nešiojimo taisykles. Dalyviai skandavo šūkius:

Gatvėj būsi tu saugus, jei nešiosi atšvaitus!

Gatvėj tamsu, bet man nebaisu, nes aš atšvaitą segiu!

Jeigu atšvaitą turi – visada saugus kely!

Nesvarbu kada ir kur, jis tave lydės visur!

Mokiniai piešė, spalvino atšvaitus, puošė jais šūkius.

Lapkričio 5 dieną šventėje dalyvavo 3a, 3b, 3c, 4a, 4b, 4c klasių mokiniai. Renginio metu mokiniai žiūrėjo Amsio pristatytą filmuką „Lietuvos policija vaikams – Tamsa“, pakartojo kaip žymimos pėsčiųjų perėjos, aiškinosi ko reikia, kad tamsiu paros metu pėstieji būtų matomi gatvėje ir kelyje, prisiminė kaip taisyklingai reikia nešioti atšvaitus. Mokiniai piešė piešinius tema „Būk matomas!”

Šventės pabaigoje – bendras šūkis „Atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi“. Po renginio buvo organizuota šūkių ir piešinių paroda.