Dalyvavimas piešinių konkurse „Piešiu šeimą“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 1a, 1b, 2b, 2c ir 3b klasių mokiniai (mokytojos Aldona Krikštanavičienė, Aurelija Lapinskienė, Aušra Jančauskaitė, Jolita Petraitytė ir Janina Intienė) dalyvavo piešinių konkurse „Piešiu šeimą“, skirtame paminėti Tarptautinę šeimos dieną. Konkursą organizavo VšĮ Šeimų centras „Būkime kartu“.

Gegužės 15 dieną laimėtojai buvo pakviesti dalyvauti ir atsiimti apdovanojimus į Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių, kur vyko piešinių parodos atidarymas. 3b klasės mokinė Adrija Mažintaitė (mokytoja Janina Intienė) 8 – 12 metų amžiaus dalyvių grupėje užėmė 1–ąją vietą. Mokinė buvo apdovanota padėkos raštu bei atminimo dovanėlėmis.