Džiaugiamės – mūsų pradinukai pirmieji Lietuvoje baigė finansinio raštingumo ugdymo programą

2020 metų birželio 1-oji mūsų pradinukams buvo dviguba šventė. Vaikų gynimo dienos proga įvyko baigiamasis visus 2019 – 2020 mokslo metus vykdyto respublikinio projekto „Mūsų bendruomenė“ renginys.

Mūsų progimnazija buvo viena iš 10-ies atrinktų Lietuvos mokyklų, kuriose visus metus buvo įgyvendinama tarptautinės organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ kartu su Lietuvos Nacionaline švietimo agentūra parengta finansinio raštingumo programa, skirta pradiniam ugdymui.

Baigiamasis finansinio raštingumo programos renginys birželio 1-ą dieną buvo transliuojamas per Lietuvos ryto televiziją. Renginio dalyvius pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, o į smalsių pradinukų klausimus atsakė net pats Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais, kurie įsisavino finansinio raštingumo programą, tapo savarankiškesni, pasitikintys savimi, gebantys geriau valdyti turimus finansus, turintys platesnį suvokimą apie pinigų apyvartą ir karjeros galimybes.

Dėkojame mokytojoms Janinai Intienei, Linai Dzimidavičienei, Aldonai Krikštanavičienei ir Aušrai Jančiauskaitei už pastangas siekiant gerovės vaikams ir mokyklai.

Baigiamąjį renginį galima peržiūrėti užėjus ant nuorodos: http://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/06/01/news/prie-g-nausedos-vel-priejo-berniukas-klause-apie-finansus-15113925/.

Mokyklos administracija