Edukacinė – pažintinė programa „Saugi diena“ Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje

Balandžio 23 dieną 3b klasės mokiniai ir mokytoja Janina Intienė bei socialinė pedagogė Eugenija Pocienė vyko į Kauno Algio Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklą ir dalyvavo programoje „Saugi diena“. Mokiniams vyko net trys edukaciniai užsiėmimai: „Saugus kelyje“, „Atpažink“, „Judėk linksmai, valgyk sveikai“.

Edukacinio užsiėmimo „Saugus kelyje“ metu mokiniai stebėjo naktinį miestą, klausėsi kalbančio roboto policininko pasakojimų, mokėsi ir analizavo kelių eismo taisykles, aptarė matytus filmus. Praktinė dalis vyko reguliuojamoje bei nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjimų klasėje.

Edukacinio užsiėmimo „Judėk linksmai, valgyk sveikai“ metu mokiniai domėjosi fiziniu aktyvumu, sveika mityba, sveikatos stiprinimu. Sportavo bei žaidė linksmą žaidimą „Salotos“.

Edukacinė programa „Atpažink“ buvo skirta ugdyti socialines – psichologines kompetencijas. Užsiėmimą vedė psichologė. Žaidimo forma mokiniai buvo mokomi, kaip atpažinti ir elgtis sudėtingose, neįprastose situacijose. Mokiniai įgijo saugumo įgūdžių, sužinojo kur kreiptis, kur ieškoti pagalbos.