Europos kalbų dienos renginiai

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje rugsėjo 26-30 dienomis vyko Europos kalbų dienai skirti renginiai. Juose dalyvavo 2c, 3b, 3c, 4b, 4c ir 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 8a, 8b klasių mokiniai.

Integruotas pamokas, projektus, stendų pristatymus, mini projektus, PowerPoint skaidrių pristatymus, plakatus su mokiniais rengė anglų kalbos mokytojos A. Sirvidienė, A. Čiūtienė, R. Gečienė, rusų kalbos mokytoja J. Garliauskienė, vokiečių kalbos mokytoja J. Šneiderienė, dailės mokytoja E. Šiurkienė, lietuvių kalbos ir etikos mokytoja D. Adamonienė.

Tokia netradicinė veikla mokiniams buvo motyvuojanti, kelianti susidomėjimą, skatinanti bendradarbiavimą tarpusavyje ir plečianti mokinių akiratį. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Pridedame vykusių renginių programą.