Geroji iniciatyva „Atvirukai – sveikinimai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos anglų kalbos mokytojos Aurikos Sirvidienės 3b, 5a ir 5b klasių mokiniai įvairia technika (flomasteriais, tušu, pieštukais, guašu) piešė atvirukus – sveikinimus Lietuvos nepriklausomybės 30-ųjų metinių atkūrimo proga. Juose angliškai ir lietuviškai užrašė palinkėjimus Lietuvos valstybės žmonėms ir Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai.

Šiuos sveikinimus vasario pabaigoje išsiuntėme į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją ir kovo 16 dieną gavome Prezidento G. Nausėdos padėką mokyklai bei jos bendruomenei.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje gražioje iniciatyvoje ir linkime išlikti tokiems patriotiškiems, mylintiems savo Tėvynę Lietuvos vaikams.