Integruota pamoka netradicinėje aplinkoje „Vargonai. Vargonų muzika“

2018 m. sausio 29 dieną 3a, 3b ir 4b klasių mokiniai su mokytojomis Loreta Akūniene, Janina Intiene, Aurelija Mickiene bei muzikos mokytoja Berta Kasputyte vyko į Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, kurioje dalyvavo integruotoje pamokoje netradicinėje aplinkoje „Vargonai. Vargonų muzika“.

Mokiniai klausėsi vargonų muzikos, atliekamos vargonininko Ramūno Baranausko, kuris vėliau vaikams papasakojo apie vargonų sandarą, garso išgavimo būdus, vargonų tipus, supažindino su vargonų atsiradimo istorija. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti vargonus ir jų sandarą iš vidaus, bei būdami juose išgirsti vargonų skambesį. Visi norintys galėjo išbandyti pagroti šiuo didingu muzikos instrumentu. Pamoką vainikavo vaikų ir mokytojų giedama giesmė „Aleliuja“ iš animacinio filmo „Šrekas“.

Po pamokos apie vargonus, vaikai turėjo išskirtinę galimybę pasikelti liftu ant Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogo terasos ir pasigrožėti Kauno vaizdais tarsi iš paukščio skrydžio.