Interaktyvus orientavimosi žaidimas „Laisvės keliu“

Sausio 10 ir 17 dienomis progimnazijos erdvėse vyko 5 – 8 klasių ir 1 – 4 klasių mokinių komandų interaktyvus orientavimosi žaidimas „Laisvės keliu“.

8b klasės mokinių komanda pakvietė progimnazijos mokinius interaktyvaus žaidimo forma prisiminti to meto svarbiausius įvykius. Klasių komandos varžėsi, kuri geriau pažįsta mokyklos erdves ir greičiau geba rasti paslėptas mintis ir faktus apie Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, o suradus, sudėlioti vaizdų pasakojimą apie to meto įvykius.

Tarp 5 – 8 klasių šį kartą geriausiai sekėsi:

I vieta – 7b klasės komanda (Andrėja Matuzevičiūtė, Viltė Lapačinskaitė, Rokas Pažėra);

II vieta – 7a klasės komanda (Kamilė Jan, Guostė Jančaitytė, Gabrielė Mažrimaitė);

III vieta – 8a klasės komanda (Rugilė Karalevičiūtė, Lukrecija Šileikytė, Kipras Kalesninkas).

Tarp 1 – 4 klasių laimėjo:

I vieta – 4c klasės komanda (Emilija Kišonaitė, Gabija Damašauskaitė, Marija Čiulčinskaitė);

II vieta – 2c klasės komanda (Gediminas Jakas, Emilija Pociūtė, Gabija Tamošiūnaitė);

III vieta – 3b klasės ir 4a klasės komandos (Regvita Butkutė, Arūnas Liubinas, Urtė Mikuličiūtė, Gabė Cvilikaitė, Mantas Byvainis, Dominykas Sadonis).

Sveikiname laimėtojus!