Jaunieji šauliai dalyvavo Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės stovykloje Rukloje

Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje liepos mėnesį vyko Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės jaunųjų šaulių stovykla.

Stovyklos atidaryme dalyvius sveikino Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius. Jis stovyklautojams linkėjo prasmingai praleisti laiką, įgyti naujų patirčių ir susirasti kuo daugiau bendraminčių. Septynias dienas stovykloje buvo ugdomos pilietiškumo, lyderystės kompetencijos, PMP įgūdžiai, rikiuotė, ekipuotė, šaudyba, topografija, maisto ruošimas lauko sąlygomis, socializacija, meninė saviraiška.

Jaunieji šauliai įtvirtino žinias, gautas jaunųjų šaulių būrelių metu. Jaunieji šauliai Auksė J., Nojus V. ir Paulius U. išsilaikė II pakopą.

KASP kariai stovyklos metu vykdė instruktorių pareigas ir dalinosi savo tarnybine patirtimi bei įgūdžiais.

Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė,
VD 2-osios rinktinės ŠAK veiklos viešinimo skyriaus vadė Rita Kybartienė