Kauno miesto moksleiviai 2019 m. gegužės 22 d. rinkosi į mokykloje organizuojamą praktinę mokinių konferenciją „MOKAUSI BŪTI VERSLUS“ diskusijai apie mokymąsi ateičiai

2019 m. gegužės 22 dieną mokykloje buvo organizuojama pirmoji praktinė mokinių konferencija „MOKAUSI BŪTI VERSLUS“. Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija, kaip besimokančių mokyklų tinklo (BMT) narė, tęsia ir palaiko mokyklų dalijimosi patirtimi idėją, skatindama ir kviesdama mokytojus ir mokinius diskutuoti bendrai aktualiais klausimais.

Mokyklos organizuotame renginyje dalyvavo net 78 dalyviai – verslo atstovai, pedagogai ir mokiniai iš 7 mokyklų – Kazio Griniaus progimnazijos, Simono Daukanto progimnazijos, Milikonių progimnazijos, Jono ir Petro Vileišių mokyklos, Šančių mokyklos, Rokų gimnazijos ir Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos.

Praktinėje mokinių konferencijoje 7 – 8 klasių mokinių komandos diskutavo probleminiais klausimais – kokias mokykloje įgytas žinias jie galės panaudoti versle, kaip būdami mokiniai jie praktikuoja verslumą? Konferencijos tikslas buvo motyvuoti mokinius įžvelgti mokymosi prasmę projektuojant asmeninę karjeros perspektyvą per praktinio požiūrio į verslą formavimą.

Konferencijos svečiai MB „Fidens“ direktorius Mantas Venslauskas pasidalino praktine patirtimi, koks buvo jo asmeninis kelias, kurio pasekoje mechatroninių technologijų taikymas žmogaus sveikai gyvensenai ir gydymui virto jo aistra. Renata Škimelienė, Kalba.lt karjeros centro projektų vadovė davė mokiniams praktinių patarimų, kaip dar būnant mokiniu pajausti ir suprasti, ką gali daryti geriausiai ateityje ir kaip pasirinkti tinkamą profesiją.

Praktinėje mokinių konferencijoje mokyklų atstovai skaitė pranešimus, atsakinėjo į konferencijos dalyvių parengtus klausimus ir sprendė praktines užduotis. Geriausiai sekėsi Milikonių progimnazijos, Kazio Griniaus progimnazijos ir Rokų gimnazijos mokinių komandoms.

Džiaugiamės dalyvių aktyvumu, prasminga diskusija ir savo mokyklos mokinių išradingu pranešimu. Dėkojame mokyklos pedagogėms Agnei Čiūtienei, Jūratei Butkienei, Vandai Binevičienei, Dalei Adamonienei, Linai Baliukevičienei, Giedrei Kurienei ir Eugenijai Pocienei už praktinės mokinių konferencijos organizavimą.

Praktinės mokinių konferencijos koordinatorė

Direktorės pavaduotoja ugdymui