Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną mūsų mokyklos 3-iame aukšte vyko 5a, 5c, 6c ir 7b klasių (auklėtojai Daiva Vaitiekūnienė, Arnoldas Jatkonis, Dalė Adamonienė ir Jordanas Šaškauskas) Kaziuko mugė. Per informatikos pamoką (mokytoja – pavaduotoja J. Butkienė) 6c klasės mokiniai maketavo skelbimą – kvietimą į mugę. Iškabintas buvo gražiausias skelbimas – Agnės Makarevičiūtės ir Emilijos Pociūtės. 7b klasės mokinio Dominyko dėka mugėje skambėjo liaudiška muzika.

Prekiautojų netrūko. Mokiniai pardavinėjo pačių gamintus rankdarbius ir skanėstus: pyragus, keksiukus, želė ir kt. Netrūko ir pirkėjų. 6c klasės mokinio Mindaugo Trepkaus nuomone, mugė – tai toks dalykas, kai iš pradžių įgyji pinigų, o paskui juos išleidi… Adrijus Bumblys pasiūlė dalį gautų už parduotas prekes pinigų paaukoti Ukrainos vaikams. Visos dalyvavusios klasės tam pritarė ir uoliai aukojo.

Mugėje vyravo puiki nuotaika: vieni džiaugėsi pardavę, kiti – pasmaguriavę.

Mokytoja Dalė Adamonienė