Kelionė į Trakus

2b ir 3c klasių mokiniai lapkričio 25 dieną keliavo į Trakus. Pirmoji stotelė – Trakų pilis. Čia dalyvavome smagiose ir žinių kupinose edukacinėse programose „Surask lobį“ ir „Viduramžių karyba“. Gerai praleidę laiką ir pasisėmę žinių patraukėme į „Senąją kibininę“, kur mūsų laukė kibinų meistrė karaimė. Ji mums papasakojo kibinų atsiradimo Trakuose istoriją, sudalyvavome viktorinoje. Pasipuošę kepėjų aprangomis gaminome kibinus. Kol kibinai kepė, vaišinomės pietumis. Skaniai papietavę išvykome į alpakų ūkį. Čia mus pasitiko ūkio šeimininkė, kuri papasakojo apie alpakas. Vėliau susipažinome su alpakomis: maitinome, glostėme, džiaugėmės jų mažyliais. Diena prabėgo labai greitai. Truputį pavargę, pilni įspūdžių, gerų emocijų ir lauktuvių grįžome į namus.

Mokytojos Jolita Petraitytė ir Aurelija Lapinskienė