Trečiokų kultūrinė – pažintinė – edukacinė ekskursija į Vilnių

Gegužės 25 dieną (trečiadienį) Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 3b klasės mokiniai vyko į kultūrinę – pažintinę – edukacinę ekskursiją į Vilnių. Mokiniai aplankė Katedros požemius, Valdovų rūmų muziejų. Planetariume žiūrėjo programą „Žvaigždėtas dangus“. Įdomu buvo vaikščioti po Vilniaus senamiestį – Sereikiškių parką, Simono Daukanto aikštę prie Prezidentūros rūmų. Kelionės pabaigoje mokiniai aplankė Televizijos bokšte įrengtą parodą, skirtą Sausio 13–osios aukoms atminti, liftu kilo į 19 aukšte įsikūrusį restoraną „Paukščių takas“, kur vaišinosi šaltais ledų kokteiliais, pro langus gėrėjosi Lietuvos sostinės vaizdais.

Nors ir pavargę, bet pilni įspūdžių vakare grįžo į Kauną.

Į kelionę mokinius lydėjo klasės mokytoja Janina Intienė ir mokyklos psichologė Vita Baltrušaitienė.