Kūrybinis projektas „Kamilis Sen-Sansas „Žvėrių karnavalas“

2021 m. gegužės 7 – 14 dienomis Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko kūrybinis projektas „Kamilis Sen-Sansas „Žvėrių karnavalas“, organizuotas muzikos mokytojos Bertos Kasputytės, 4a klasės mokytojos Aldonos Krikštanavičienės, 4b klasės mokytojos Aurelijos Lapinskienės ir 4c klasės mokytojos Vidos Katinauskienės.

Projekte dalyvavo mokyklos priešmokyklinės klasės mokiniai, Kauno lopšelių – darželių „Pagrandukas“, „Saulutė“, „Vaidilutė“, „Malūnėlis“, „Želmenėlis“, „Vaikystė“, menų darželio „Etiudas“, mokyklos – darželio „Šviesa“ priešmokyklinių grupių vaikai ir progimnazijos ketvirtokai su savo mokytojomis.

Darželių vaikai žiūrėjo muzikinį filmą „Žvėrių karnavalas“ pagal Kamilio Sen-Sanso sukurtą muziką. Vėliau grupėse atliko kūrybinį darbą: patys pamėgino perteikti „Žvėrių karnavalą“ ant popieriaus, ir vaikams tai puikiai pavyko. Kūrybiniai darbai priešmokyklinukams primins malonias renginio akimirkas.