Kūrybinis projektas „Kamilis Sen-Sansas „Žvėrių karnavalas“

2018 metų spalio – lapkričio mėn. Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko kūrybinis projektas „Kamilis Sen-Sansas „Žvėrių karnavalas“, organizuojamas muzikos mokytojos Bertos Kasputytės, 4a klasės mokytojos Loretos Akūnienės ir 4b klasės mokytojos Janinos Intienės.

Projekte dalyvavo Kauno lopšelių – darželių „Pagrandukas“, „Saulutė“, „Vaidilutė“, „Vaikystė“, menų darželio „Etiudas“ priešmokyklinių grupių vaikai ir progimnazijos ketvirtokai su savo mokytojomis.

Darželių vaikai su mokytoja Berta Kasputyte žiūrėjo muzikinį filmą „Žvėrių karnavalas“ pagal Kamilio Sen-Sanso sukurtą muziką. Vėliau, prisijungus ketvirtokams ir jų klasių mokytojoms, grupėse atliko kūrybinį darbą: patys pamėgino perteikti „Žvėrių karnavalą“ ant popieriaus, ir vaikams tai puikiai pavyko. Kūrybiniai darbai priešmokyklinukams primins malonias renginio akimirkas.