„Mažasis poezijos pavasarėlis“ Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinyje

Gegužės 21 dieną Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinio kiemelyje vyko „Mažasis poezijos pavasarėlis“, kurio dalyviai – Kauno Viktoro Kuprevičiaus pradinių klasių ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos mokiniai. Šiais metais renginys buvo skirtas Kauno miesto Gimtadieniui, kuris švenčiamas gegužės 20 dieną, būtent šią dieną 1463 m. kunigaikštis Kazimieras Jogailaitis patvirtino ir praplėtė miesto teises.

Jaukioje ir poetiškoje aplinkoje klausėmės eilėraščių apie Kauną, gimtinę, vaikystę, mokyklą. Poezija – visų pirma svajonė, jausmas, muzika… klausėmės Ievos Sareikaitės ir Emilės Sarokinaitės, Lauryno Kalasiūno fleita, Juliaus Griškonio violončele atliekamų kūrinių, Ignės Petrovaitės vokalo.

Dalyvius ir svečius pasveikino „Berželio“ filialo vedėja Daiva Stankevičienė, V. Kuprevičiaus progimnazijos pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkienė, Miko Petrausko muzikos mokyklos vyr. mokytoja Jovita Tarvidienė. Renginį organizavo ir vedė mokyklos bibliotekos vedėja Ramunė Papovienė.

Poezija – tai kalba, kuri sukelia jausmus, patyrėme gerų emocijų ir jausmų antplūdį.

R. Papovienė