Metodinė – praktinė konferencija „Knyga mūsų pasaulyje – mūsų kultūros veidrodis“ M. Mažvydo progimnazijoje

Vasario 5 dieną 7a klasės mokiniai Haroldas Stanevičius, Elena Malaškevičiūtė, Eva Svidraitė, Aurimas Salelionis su lietuvių kalbos mokytoja Nastute Revinskaite ir bibliotekininke Asta Charževskiene dalyvavo metodinėje – praktinėje konferencijoje „Knyga mūsų pasaulyje – mūsų kultūros veidrodis“, kuri vyko M. Mažvydo progimnazijoje. Konferencijos tikslas – populiarinti knygų skaitymą, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir emocinį intelektą. Mūsų mokiniai dalyvavo dvejose kūrybinėse dirbtuvėse: „Kaip žodis virsta vaizdu“ ir „Kaip žodis virsta eilėraščiu“. Ypač buvo pagirtas Aurimas Salelionis, kuris įdomiai interpretavo Justino Marcinkevičiaus eilėraščio eilutę „Tai gražiai mane augino…“. Kiti sumanūs moksleiviai iš antrarūšių žaliavų gamino knygeles, iliustravo Justino Marcinkevičiaus eiles. Konferencija skatina skaityti knygas ir nuolat prisiminti posakį: „Žmogus nustoja mąstyti, kai nustoja skaityti“.