Mokinių aktyvumas ir pasiekimai KINGS 2019 olimpiadoje – mokinių ir mokytojų pasididžiavimas

2019 metų rugsėjo 12 dieną mokyklos renginių salėje aidėjo plojimai gausiam būriui KINGS 2019 olimpiados dalyvių ir finalo laimėtojų.

KINGS olimpiados atstovai iškilmingai apdovanojo 291 mokyklos mokinį, iš kurių net 51 pateko į finalinį olimpiados pavasario sesijos turą, pasiekę aukščiausius matematikos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos vertinimus.

Mokiniai dar kartą įrodė, kad jų žinios yra vienos geriausių ir net 9 mokinius ruošę mokytojai kartu džiaugėsi savo mokinių pasiekimais.

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms Ievai Endrikytei, Vidai Katinauskienei, Aurelijai Lapinskienei, Janinai Intienei, Žibutei Buinevičienei; anglų kabos mokytojoms Agnei Čiūtienei, Aurikai Sirvidienei, Jūratei Markevičienei ir matematikos mokytojai Vandai Binevičienei.