Mokyklos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkurse „Mes prieš prekybą žmonėmis“

2022 m. lapkričio–gruodžio mėn. mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konkurse „Mes prieš prekybą žmonėmis“, kurį organizavo Kauno miesto švietimo inovacijos centras ir Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Konkursas skirtas atkreipti mokinių dėmesį į prekybos žmonėmis problemą, mokyti atpažinti grėsmes ir apsisaugoti. 5-6 klasių mokiniai kūrė prevencinius logotipus, 7-8 klasių mokiniai – prevencinius plakatus.

Džiaugiamės 6c klasės mokinės Neilos Tamošaitytės laimėjimu. Ji užėmė III vietą Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių konkurse „Mes prieš prekybą žmonėmis“ ir gavo diplomą. Aštuoni mūsų mokyklos 6 klasių mokiniai ir šeši 7-8 klasių mokiniai gavo Kauno švietimo inovacijų centro padėkas už kūrybiškumą.

Linkime visiems mokiniams ir ateityje būti kūrybingiems, drąsiems ir siekti laimėjimų.