Montažas „Sausio 13–oji – Laisvės gynėjų diena!“

Sausio 12 dieną, 11 valandą, į mokyklos renginių salę rinkosi priešmokyklinės bei pirmųjų klasių mokiniai, mokytojos. 3a, 3b klasių mokiniai ir mokytojos metodininkės Janina Intienė ir Loreta Akūnienė parengė montažą „Sausio 13–oji – Laisvės gynėjų diena!“. Skambėjo eilėraščiai, šiurpūs prisiminimai apie 1991 metų sausio 13-osios įvykius. Žuvusiųjų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Visi mokiniai dainavo dainą „Žemė Lietuvos“.

Mokiniai suprato, ką šiandieną mums reiškia žodis LAISVĖ ir ką šis žodis reiškė tiems žmonėms, atėjusiems 1991 metų šaltą sausio 13 naktį prie Parlamento, Radijo ir televizijos komiteto pastato, televizijos bokšto. Tai žadins moksleivių pilietiškumą, įkvėps juos mylėti ir ginti savo tėvynę Lietuvą, neleis pamiršti, kodėl esame laisvi.