Mūsų mokykla buvo rodoma per TV3

Lapkričio 25 dieną Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko dvi neįprastos pamokos, kurias 4b ir 8b klasių moksleiviams vedė lektorė dr. Eglė Jakubavičiūtė. Šių pamokų tema – žuvys ir akvakultūros šaka. Tai programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ viena iš veiklų. Lietuvoje pažintinės žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“ įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra. Mūsų mokyklos 4b ir 8b klasių mokiniai nusprendė joje dalyvauti.

Gruodžio 8 dieną per TV3 kanalą laidoje „Svajonių ūkis“ buvo rodomas reportažas apie pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ pamokas, vykusias mūsų mokykloje. Kviečiame pažiūrėti, kaip susidomėję pamokoje dalyvauja mūsų mokyklos mokiniai ir paklausyti interviu su 8b klasės mokine Goda Ugianskyte ir 4b klasės mokiniais Vyčiu Šyvoku bei Indre Baltramavičiūte. Mus rodo nuo 18 minutės.

Svajonių ūkis. 12 serija

4b klasės auklėtoja Aušra Jančauskaitė, 8b klasės auklėtoja Dalė Adamonienė