Mūsų mokykla tapo viena iš 200 aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų 2022 m. pavasario semestre

Tarptautinės KINGS olimpiados organizatoriai dėkoja Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos mokytojams ir mokiniams už aktyvų dalyvavimą pavasario semestro olimpiadose. Sveikiname mūsų mokyklą tapus viena iš 200 aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų 2022 pavasario semestre.

Mokyklos pasiekimai:

• Mūsų mokykla tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių dalyvavusių KINGS lietuvių kalbos olimpiados finale skaičių.
  • Mūsų mokykla tapo viena iš TOP 30 mokyklų Kauno regione pagal mokinių gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą anglų kalbos olimpiados finale skaičių.
  • Mūsų mokykla tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą pasaulio pažinimo olimpiados finale skaičių.

Pedagogai, kurie ruošė mokinius KINGS olimpiadoms:

Dalė Adamonienė; Vida Katinauskienė; Aurelija Lapinskienė; Agnė Čiūtienė; Aurika Sirvidienė.

Didžiuojamės ir dėkojame jiems.