Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo vokiškos savaitės renginiuose

2017 metų spalio 16 – 20 dienomis mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo vokiškos savaitės renginiuose, kuriuos antrus metus organizavo Vokietijos ambasada, Centrinis užsienio kalbų biuras (ZfA), Goethe-Institut Vilnius ir viešino juos šių įstaigų internetiniuose puslapiuose.

Renginiuose dalyvavo mokiniai kartu su savo draugais iš Vokietijos, Karla-Raveh-Gesamtschule. Gimnazijoje pertraukų metu skambėjo grupės Skamp dainos, poezijos, linksmų istorijų ir pagrindinių frazių skaitymai, mokiniai iš Vokietijos pasakojo apie jų mokyklą, pamokas, laisvalaikį, lankėsi pamokose, mokė vokiškų dainų mokinius, kurie turi pamokėles su kiškiu Hansu.

Mokykla pasipuošė vokiškomis vėliavėlėmis, balionais, o mokiniai sulaukė iš organizatorių vokiškų dovanėlių.

Už aktyvią veiklą vokiškos savaitės metu, bendradarbiavimą su vokiškomis institucijomis, vokiečių kalbos sklaidą buvome apdovanoti Vokietijos ambasadorės Lietuvoje Angelikos Viets padėka.