Mūsų progimnazijos jaunieji rankininkai nugalėjo Kauno miesto mokyklų žaidynių varžybose

Vasario 6 dieną Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko 2020 m. Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų rankinio varžybos. Jose dalyvavo Veršvų gimnazijos, Pilėnų progimnazijos, Senamiesčio progimnazijos, Kazio Griniaus progimnazijos ir V. Kuprevičiaus progimnazijos vaikinų komandos. Mūsų komandą sudarė Tomas Randis, Aurimas Bernotas, Faustas Jevstignejevas, Haroldas Montvila, Airidas Širvinskas (8a), Matas Šalkovas, Nojus Kmitas (7b), Vilius Nazarovas, Nojus Pranckus (6a). Nugalėjusi visas komandas, V. Kuprevičiaus progimnazija laimėjo I-ąją vietą. II-ąją vietą iškovojo Senamiesčio progimnazijos, III-ąją – Pilėnų progimnazijos jaunieji rankininkai. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Liuciją Matuzevičienę.