Antrokų išvyka į Lietuvos švietimo istorijos muziejų

Spalio 20 dieną 2b klasės mokiniai ir mokytoja metodininkė Janina Intienė vyko į Lietuvos švietimo istorijos muziejų. Išvykos tikslas buvo apžiūrėti muziejaus eksponatus ir dalyvauti edukacinėse pamokėlėse – inovatyvių japoniškų edukacinių konstruktorių „LaQ“ pristatyme. Užsiėmimų metu organizatorė pademonstravo mokiniams, kuo ypatingi yra „LaQ“ konstruktoriai, supažindino su pagrindinėmis detalėmis ir paaiškino, kaip reikia konstruoti. Kol mokiniai konstravo, organizatorė pedagogams papasakojo apie platų šio žaislo pritaikymą ugdymo procese. „LaQ“ yra pripažintas švietimo profesionalų kaip idealus žaislas ir pagalbinė ugdymo priemonė vaikų darželiuose, pradinėse mokyklose, dienos centruose ir kitose vaikų ugdymo įstaigose. Vaikai tiesiog žaidimo metu mokėsi susikaupti, išreikšti save, lavino rankų darbą ir gerino jų miklumą (smulkiąją motoriką). Valanda praėjo labai greitai. Mokiniai surengė parodėlę ir pasidžiaugė sukonstruotais darbeliais.