Pyragų diena

Lapkričio 9 dieną Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla kvepėjo pyragais. Jau trečius metus iš eilės tradiciškai šventėme Pyragų dieną. Išvakarėse pradinukai kartu su tėveliais, seneliais kepė pyragus. Trečiadienį per ilgąją pertrauką 1 – 4 klasių mokiniai jais prekiavo. Pyragų įvairovė ir gausa viliote viliojo. Bendruomenės nariai plačiai atvėrė pinigines ir beveik nesiderėdami pirko skanėstus. Žinojo, kad šventės metu surinkti pinigai bus panaudoti pradinių klasių laisvalaikio erdvių gražinimui ir priemonių laisvalaikiui leisti įsigijimui. Bendromis mūsų pastangomis buvo surinkta net 315 eurų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šios šaunios akcijos.