5 – 8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba

„Mano mažas didelis pasaulis“

Lapkričio 9 dieną mūsų mokykloje vyko 5 – 8 klasių mokinių atranka į Kauno miesto skaitovų konkursą anglų kalba „Mano mažas didelis pasaulis“. Nugalėtojas – 7a klasės mokinę Rugilę Karalevičiūtę ir 8b klasės mokinę Justę Griškonytę – padėjo išrinkti komisijos narės: mokyklos direktorė Irena Švėgždienė, pavaduotoja ugdymui Jūratė Butkienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rūta Janušonienė. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais. Renginį organizavo ir mokinius paruošė anglų kalbos mokytojos Aurika Sirvidienė, Jūratė Pečiulienė ir Vaida Juknienė.

Lapkričio 17 dieną Kauno Jėzuitų gimnazijoje vyko 5 – 8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „Mano mažas didelis pasaulis“, kuriame puikiai pasirodė mūsų mokyklos atstovės Rugilė Karalevičiūtė (7a klasė) ir Justė Griškonytė (8b klasė). Justė apdovanota III vietos diplomu, o Rugilė – diplomu už puikų deklamavimą. Sveikiname mokines ir jų anglų kalbos mokytoją Auriką Sirvidienę!