Minime Lapkričio 18-ąją – Latvijos nepriklausomybės dieną

Lapkričio 18 dieną paminėta Latvijos nepriklausomybės diena. Ta proga mokyklos erdves puošė mokinių parengti stendiniai pranešimai, vyko integruotos pamokos.

1.   5 – 6 klasių mokinių stendinis pranešimas „Latviškų vardų Top 10“ (anglų k. mokytojos V. Juknienė ir J. Pečiulienė).

2.   6b ir 8b klasių mokinių stendinis pranešimas anglų ir lietuvių kalbomis Latvijos nepriklausomybės dienai paminėti „Kokias religijas išpažįsta latviai?“ (anglų k. mokytoja A. Sirvidienė, tikybos mokytoja E. Vidmantienė).

3.   Atvira integruota anglų ir latvių kalbų pamoka „Mūsų broliai latviai“ 8b klasei (anglų k. mokytoja A. Sirvidienė, VDU Letonikos centro mokslinė darbuotoja, doktorantė K. Vaisvalavičienė).

4.   Integruotos muzikos – anglų kalbos pamokos „Dainuojame latviškai“ 2a ir 2b klasių mokiniams (anglų k. mokytoja A. Sirvidienė).

5.   Integruota anglų – lietuvių – dailės pamoka 8a ir 8b klasių mokiniams Kauno Viešosios bibliotekos „Berželio“ filiale, skirta Latvijos nepriklausomybės dienai (anglų k. mokytoja A. Sirvidienė, lietuvių k. mokytoja D. Adamonienė, dailės mokytoja E. Šiurkienė).

6.   6 – 8 klasių mokinių darbų paroda – latviškų kūrinių vertimai į anglų kalbą ir iliustracijos (anglų k. mokytoja A. Sirvidienė, dailės mokytoja E. Šiurkienė).

7.   10 klasių mokinių skaidrių pranešimas apie Latviją anglų kalba (anglų k. mokytoja J. Markevičienė, istorijos mokytoja R. Talalienė).