„Atšvaitas – mūsų angelas sargas“

Saugaus eismo būrelio „Jei“ vadovė, mokytoja metodininkė Janina Intienė lapkričio 22 ir 23 dienomis surengė šventę „Atšvaitas – mūsų angelas sargas“ priešmokyklinės, 1a, 1b ir 1c klasių mokiniams. Būrelio vadovė priminė mokiniams saugaus elgesio gatvėse ir keliuose taisykles, ragino būti drausmingais, atsargiais, akcentavo atšvaitų nešiojimo svarbą. Mokiniai žiūrėjo ir aptarė saugaus eismo būrelio vadovės paruoštas skaidres apie atšvaitus ir taisyklingą jų nešiojimą, LR automobilių kelių direkcijos sukurtą filmuką „Taisyklingas atšvaitų naudojimas“, Lietuvos policijos simbolio, vaikų bičiulio Amsio paruoštą mokomąjį filmuką „Tamsa“. Dalyviai pakartojo šviesoforo signalus, žaidė žaidimą „Šviesoforas“.

Šventės pabaigoje visi sušuko: atšvaitą segėsi – bėdos neturėsi!

Po renginio mokiniai į klases nešėsi darbo – papuošti šūkius apie atšvaitus, nuspalvinti šviesoforus. Klasėje surengs parodėlę!