Integruota anglų ir lietuvių kalbos pamoka

„Susipažinkime su angliškomis knygelėmis ir jų herojais“

Vasario 6 dieną 12.00 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinyje vyko integruota anglų ir lietuvių kalbos pamoka „Susipažinkime su angliškomis knygelėmis ir jų herojais“. Pamoką 2b klasės mokiniams vedė mokytojos Aurika Sirvydienė ir Janina Intienė. Staigmena – nuoširdus knygos laiškas, kuriame ji „kalbasi“ su mokiniais apie savo išgyvenimus, prašo vaikų knygas gerbti ir mylėti, ir dažniau lankytis bibliotekoje.

Mokiniai aiškinosi žodžių „knyga“, „biblioteka“, „knygynas“ reikšmes, sužinojo, kada buvo išleista pirmoji lietuviška knyga, skaitė liaudies patarles bei žymių žmonių posakius apie knygas.

Smagu buvo netradicinėje aplinkoje mokytis angliškus žodžius, žiūrėti pasaką anglų kalba „Raudonkepuraitė“, suvaidinti vilko ir Raudonkepuraitės pokalbį, sudainuoti dainelę apie biblioteką „Library“.

Bibliotekos vedėjos Daivos Stankevičienės ir bibliotekininkės V. Ritikienės dovanos mokiniams – užduočių knygelės ir skirtukai knygoms.

Akimirkos bibliotekoje...