Kauno miesto 4 klasių mokinių

anglų kalbos konkursas "English Flash"

Vasario 9 dieną Kauno Milikonių pagrindinėje mokykloje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių konkursas "English Flash" („Akimirka su anglų kalba“). Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo ketvirtokių komanda "The Funny Four", kurią sudarė Elena Malaškevičiūtė (4a klasė); Viltė Butlerytė, Lolita Martusevičiūtė ir Deimantė Janyšiūtė (4b klasė). Kiekviena komanda turėjo paruošti namų darbą – pateikti filmuotą mokyklos ir komandos prisistatymą. Konkursu metu dalyviai atliko komandines kūrybines užduotis, o komandos kapitonai atliko individualią užduotį. Šis renginys suteikė galimybę mokiniams atskleisti įgytas anglų kalbos žinias ir paskatino dar labiau domėtis anglų kalba ir kultūra.

Mokinėms konkursui padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytoja Vaida Juknienė.