5 – 10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas

Bernardo Brazdžionio 110-osioms gimimo metinėms

2017 m. vasario 15 d. mokykloje vyko 5 – 10 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Bernardo Brazdžionio 110-osioms gimimo metinėms. Konkurse dalyvavo 5a klasės mokiniai Ūla Sasnauskaitė, Akvilė Chrisanovaitė, Aurimas Bernotas (mokyt. R. Janušonienė), 5b klasės mokiniai Neringa Lupeikaitė, Rūta Grigaravičiūtė, Ernestas Launikonis, Goda Ugianskytė, Diana Baltramavičiūtė, Aistė Grigaliūnaitė, Simona Mikučionytė, Ema Smolskaitė (mokyt. D. Adamonienė), 7b klasės mokiniai Smiltė Ramonaitė, Herkus Žilaitis, Vestina Kolaitytė, Evelina Salelionytė, Justina Mekionytė (mokyt. R. Janušonienė, A. Lakavičienė), 8 klasės mokiniai Dovydas Brakauskas ir Almantas Juknys (mokyt. D. Adamonienė), ir 10a klasės mokinės Eglė Navickaitė ir Rasa Butkutė (mokyt. N. Revinskaitė).

Mūsų mokyklai mieste atstovaus Eglė Navickaitė ir Goda Ugianskytė.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalė Adamonienė