Mokinių skaitymo skatinimo konferencija

„Knyga mūsų pasaulyje“

Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje

2017 m. vasario 21 d. aštuoni mūsų mokyklos septintokai vyko į Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje organizuotą mokinių skaitymo skatinimo konferenciją, skirtą Tarptautinei gimtosios kalbos dienai ir Lietuvių kalbos kultūros metams, „Knyga mūsų pasaulyje“. Mokiniai dirbo kūrybinėse dirbtuvėse „Gaminame knygelę“ (Rokas Bagdonavičius, Kamilė Jurkaitė, Aistė Sabeckytė, Vestina Kolaitytė) ir „Mokomės iliustruoti“ (Rugilė Karalevičiūtė, Mantas Kalinauskas, Fausta Mikelionytė, Viktorija Dainytė). Sekcijos „Gaminame knygelę“ septintokai sukūrė labai originalią knygelę iš įvairių medžiagų. O sekcijos „Mokomės iliustruoti“ dalyviai, dirbdami grupelėje, nupiešė piešinį pagal poeto H. Radausko eilėraštį „Balti malūnai“. „Pajutau norą skaityti eilėraščius“,- pristatydama piešinį kalbėjo Viktorija Dainytė. Kūrybinės dirbtuvės mokiniams labai patiko.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalė Adamonienė