Išvyka į Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotį

Kovo 10 dieną mūsų mokyklos 7a ir 7b klasių mokiniai su mokytojais S. Raliu ir I. Senikaite lankėsi Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje. GMP stoties Slaugos padalinio vadovė Irena Dabulskienė paaiškino ir parodė pirmosios pagalbos teikimo veiksmus, supažindino su dispečerinės darbo ypatumais, papasakojo mokiniams apie darbą greitosios medicinos pagalbos stotyje. Vėliau parodė turimą įrangą, pademonstravo, kaip medžiaginiu įtvaru įmobilizuojama lūžusi ranka, kada naudojamas defibriliatorius ir kt. Kauno miesto GMP stoties dispečerinė kasdien sulaukia 700 – 800 pagalbos ieškančiųjų skambučių. Aptarnaujama teritorija apima ne tik Kauno miestą, bet ir Kauno, Kaišiadorių, Prienų, Kėdainių, Raseinių, Šakių, Vilkaviškio, Jonavos, Tauragės, Pagėgių, Šilalės ir Jurbarko rajonus.