2a klasės mokinių ir tėvelių edukacinė diena Birštone

Kovo 25 d., lietingą šeštadienio rytą, 2a klasės mokiniai ir jų tėveliai, lydimi mokytojos Jūratės Vaičiūnienės, vyko į Birštoną. Dalyvavome edukacinėje programoje, liejome, gaminome žvakes. Vėliau kopėme į Vytauto kalną, užsukome į mineralinio vandens garinimo statinį „Druskupį“, kurio sienomis teka mineralinis vanduo, leidžia kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisodrintu oru, Kneipo terapijos takelius, Geltonąją biuvetę, iš kurios imamas trykštantis mineralinis vanduo „Vytautas“. Nuo lietaus pasislėpti ir sušilti užsukome į mineralinio vandens paviljoną, skirtą mineralinio vandens garinimo procedūroms ištisus metus – „Birutės vilą“.

Visų mokinių ir tėvelių smagiausia pramoga laukė Aušros žirgyne, kuriame susipažinome su žirgų priežiūra, dresavimu. Visi vykome į žygį žirgais.

Akimirkos vaizdo siužete.