Dalyvavimas respublikinėje pradinių klasių mokinių eilėraščių popietėje ir kūrybinių darbų parodoje

„Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse...“

Balandžio 20 dieną 2b klasės mokinė Adrija Mažintaitė dalyvavo Respublikinėje pradinių klasių mokinių eilėraščių popietėje ir kūrybinių darbų parodoje „Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse...“ ir skaitė Vytės Nemunėlio eilėraštį „Pumpurėliai“. Mokinę ruošė mokytoja metodininkė Janina Intienė. Renginys vyko Kauno Bernardo Brazdžionio mokykloje – daugiafunkciame centre. Mokiniai turėjo galimybę atskleisti iniciatyvumo, kūrybiškumo, meninio skaitymo, dailės ir technologijų gebėjimus bei kompetencijas, plėsti žinias apie lietuvių poetą Bernardą Brazdžionį (Vytę Nemunėlį) bei jo kūrybą.

Poetė Zenė Sadauskaitė pasidžiaugė mokinių gebėjimais, pateikė keletą patarimų dalyviams. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėle – veltu margučiu, saldžiaisiais prizais.

Akimirkos...