Dalyvavimas Kauno miesto švietimo įstaigų pradinio ugdymo I – II klasių mokinių 14-ajame kūrybiname projekte – konkurse „Žodelis širdelėn – 2017“

Balandžio 26 dieną 1a klasės mokinė Smiltė Maziliauskaitė dalyvavo Kauno miesto švietimo įstaigų pradinio ugdymo I – II klasių mokinių 14-ajame kūrybiniame projekte – konkurse „Žodelis širdelėn – 2017“. Mokinę konkursui ruošė mokytoja Daiva Jankauskienė. Renginys vyko Kauno „Nemuno“ mokykloje – daugiafunkciniame centre.

Konkurso metu nuskambėjo gražiausios eilės apie pačius mylimiausius žaisliukus. Dalyvius vertino garbinga vertinimo komisija: Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas, aktorius Egidijus Stancikas, aktorė, teatro mokyklėlės „Mano teatras“ įkūrėja Nijolė Lepeškaitė, aktorė, režisierė, teatro pedagogė Inesa Paliulytė, Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas, aktorius bei režisierius Andrius Žiurauskas ir teatro mokytoja Sigita Krasauskienė. Smiltė Maziliauskaitė pasirinko ir deklamavo Juditos Vaičiūnaitės eilėraštį „Lėlė Molė“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.

Akimirkos...