Dešimtokės dalyvavo interakyviame orientavimosi žaidime „Tarpukario Kauno istorijos pėdsakais“

10b klasės mokinių komanda – Viktorija Ardišauskaitė, Andželika Dapkevičiūtė ir Milena Kalesninkaitė – gegužės 8 dieną dalyvavo interaktyviame orientavimosi žaidime „Tarpukario Kauno istorijos pėdsakais“. Merginos varžėsi su kitų Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų komandomis Kauno Laisvės alėjoje.

Žaidimo tikslas – supažindinti mokinius su Kauno tarpukario modernizmo pastatais, kurie 2017 m. sausio mėn. buvo įrašyti į preliminarų UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasaulis domisi Kauno unikaliu paveldu, bet ar mes jį pažįstame?

Viktorija, Andželika ir Milena išnaudojo puikią galimybę, dalyvaudamos interaktyviame orientavimosi žaidime.

Lina Baliukevičienė, istorijos mokytoja