Dešimtokės dalyvavo konferencijoje „Tiriam pasaulį, atrandam save“ Varpo gimnazijoje

2017 m. gegužės 15 dieną jau tradiciškai dalyvavome Varpo gimnazijos rengiamoje konferencijoje „Tiriam pasaulį - atrandam save“. Šįmet ši konferencija buvo tarptautinė. Mūsų mokyklos mokinės, dešimtokės Auksė Grabauskaitė ir Laura Rudzevičiūtė pristatė pranešimus apie pilietiškumo pamokų tradicijas ir tiriamąją veiklą mūsų mokykloje. Mokinės pasakojo apie Gyvąsias Pilietiškumo pamokas, kuriose dalyvauja žymūs žmonės, mokiniai įsijungia į savanorystės veiklą ir respublikines akcijas. Taip pat, surinkome medžiagą apie Laisvės kovotoją amerikietį Samuelį Harrisą. Šiai veiklai paskatino pilietiškumo pamokoje apsilankęs Dainavos seniūnas A. Malinauskas, kuris supažindino su gražia seniūnijos tradicija – paminėti visus, kurie padėjo siekti Lietuvos laisvės. Nei vienas didvyris neturi būti užmirštas.

Įgijome patirties, pamatėme kitų ir parodėme savo mokyklos veiklą.

Istorijos mokytoja R. Talalienė