Gegužės 18 dieną Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje vyko Kauno miesto istorijos olimpiados prizininkų, konkursų ir viktorinų laureatų pagerbimo šventė.

Šventėje dalyvavo ir garbės raštais buvo apdovanotos mūsų mokyklos mokinės: Rasa Butkutė (10b klasė) už Lietuvos mokinių 27-osios istorijos olimpiados miesto etapo 10 kl. grupėje II vietą, Vilija Valiukonytė (10b) už Lietuvos mokinių 27-osios istorijos olimpiados 10 kl. grupėje III vietą, Milena Kalesninkaitė (10b), Eglė Navickaitė (10a), Vilija Valiukonytė (10b) už 10 (II gimnazijos) klasių mokinių protų mūšyje – viktorinoje „Tarpukario Kaunas istorijoje, literatūroje ir mene“ I vietą.

Sveikiname mūsų mokyklos laureates ir linkime sėkmės!

Istorijos mokytoja Lina Baliukevičienė