Kultūrinė - pažintinė edukacinė kelionė į Šiaulių kraštą

Gegužės 23 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai su mokytojomis Jūrate Vaičiūniene, Janina Intiene ir Erika Vidmantiene vyko aplankyti Šiaulių kraštą. Apsilankymas Šiaulių Dviračių muziejuje mokiniams paliko didelių įspūdžių. Aplankėme Kryžių kalną, kuriame mokiniai stebėjosi kryžių gausa. Jame mokiniai turėjo galimybę palikti po kryželį už savo šeimą. Labiausiai laukiamas kelionės tikslas – Mini Zoo, kuris įsikūręs unikaliame gatviniame Dargaičių kaime apie 25 kilometrus nuo Šiaulių, Gruzdžių seniūnijoje. Raimondo Neverdausko alpakų ūkis, įsikūręs Šiaurės Lietuvoje, yra vienas didžiausių Pabaltyje. Čia mūsų laukė alpakos, lamos ir kupranugariai, ožiukai, triušiai! Mokiniai galėjo iš arti susipažinti su ūkyje laikomais augintiniais, sužinoti apie jų priežiūrą, paglostyti, pašerti. Kelionė paliko didelių įspūdžių ne tik mokiniams, bet ir mokytojoms.

Akimirkos nuotraukose.