KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų k. olimpiados mūsų mokykloje!

Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po daugiau nei 300 Lietuvos mokyklų, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems pavasario semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje.

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų pavasario semestro olimpiadose.

Sveikiname šauniuosius Kingsiečius: Klaidą Bendžių iš 3 klasės, Aurimą Salelionį iš 5 klasės, Godą Ugianskytę iš 6 klasės, Ernestą Launikonį iš 6 klasės, Matą Sulžicką iš 6 klasės, Simoną Mikučionytę iš 6 klasės, Giedrę Kiršytę iš 6 klasės, Justiną Šaltytę iš 7 klasės, Austėją Navickaitę iš 7 klasės, Justiną Šaltytę iš 7 klasės, Miglę Kuzminaitę iš 7 klasės. Mokytojai – Jūratė Markevičienė, Jūratė Pečiulienė, Vaida Juknienė, Aldona Krikštanavičienė, Vanda Binevičienė.

Taip pat pranešame, jog registracija į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose spalio 16 – 27 dienomis visiškai nemokamai!

Daugiau informacijos: http://www.kings.lt.