Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje sausio 13-osios rytą, 8.00 val. languose uždegdami vienybės ir atminimo žvakutes prisijungiame prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir paminėsime prieš trisdešimt dvejus metus iškovotą laisvę. Mokiniai skatinami domėtis Lietuvos istorija, kova už nepriklausomybę, atrasti asmenines, šeimos patirtis istorijoje ir išsakyti savo pilietinį požiūrį į istorinį įvykių įamžinimą.

8.10 – 9.40 val. mokiniai dalyvavo Sausio 13-osios įvykiams Lietuvoje prisiminti skirto vaidybinio filmo „Mes dainuosim“ peržiūroje. 12.00 val. 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Sausio 13-osios dalyvio, Lietuvos šaulių sąjungos garbės sargybos kuopos vado Sauliaus Slavinsko paskaitoje apie Sausio 13-ąją.