„Poezijos pavasarėlis 2018“ Balio Sruogos muziejuje

2018 metų birželio 7 dieną Balio ir Vandos Sruogų name – muziejuje vyko Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos „Poezijos pavasarėlis“, kurį rengė mokyklos lietuvių kalbos mokytojai drauge su muziejaus darbuotojomis Birute Glazneriene ir Vaida Bareišaite. Sulaukėme dviejų svečių: kunigo poeto Nerijaus Pipiro ir poeto bei dainuojamosios poezijos autoriaus ir atlikėjo Edmundo Janušaičio. Svečiai ir mokyklos mokiniai skaitė savo eilėraščius, klausėmės Mato Mockaus smuiku ir gitara atliekamų kūrinių, mokytojos Aurikos Sirvidienės atliekamos liaudies dainos ir visi kartu dainavome Salomėjos Nėries eilėraštį „Grįšiu“. Geriausio eilėraščio žiūrovų prizą laimėjo 6b klasės mokinė Simona Mikučionytė. Baigiamąjį žodį tarė mokyklos Direktorė Irena Švėgždienė ir visiems įteikė mokyklos „Poezijos pavasarėlio antologiją 2018“.